top of page

Stylizacja brwi i rzęs

TWOJE RZĘSY 100 % DŁUŻSZE, GRUBSZE, BARDZIEJ PODKRĘCONE RZĘSY

o zwiększonej objętości

w intensywnym kolorze

wodoodporne

o kilkumiesięcznej trwałości

NIESAMOWITY EFEKT - 24 GODZINY NA DOBĘ ZACHWYCAJĄCE NIGDY WIĘCEJ TUSZU DO RZĘS, ROZMAZANYCH OCZU, SMUG CZY GRUDEK

kilkumiesięczna trwałość aż do momentu zakończenia "cyklu życia" przez naturalną rzęsę

w 100% bezpieczny, testowany farmaceutycznie klej

dopełnienia zalecane od 2 - 4 tygodni

Zagęszczanie rzęs - idealne jeżeli rzęsy są nie tylko krótkie, ale i rzadkie

RZĘS Naszą metodą, to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, „włosek po włosku” do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt.

Na jak długo mogę nosić trwale przedłużone i zagęszczone rzęsy?

Najczęściej jest to okres kilku miesięcy, czyli dokładnie tyle, ile trwa cykl życia naturalnej ludzkiej rzęsy. Polecane i niezbędne dla idealnego wyglądu Twoich nowych rzęs są tak zwane „dopełnienia”, ponieważ niektóre naturalne rzęsy zakończą swój cykl życia i wypadną razem z przedłużonymi rzęsami. Nigdy nie wiadomo w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku) i w związku z tym zabieg dopełnienia rzęs zaleca się wykonywać co 3 – 6 tygodni.


Jak powinnam dbać o moje nowe rzęsy?

Można stosować dowolne preparaty do demakijażu oczu. Należy zmywać makijaż oka delikatnymi ruchami, bez tarcia (to również zasada profilaktyki przeciwzmarszczkowej okolic oka) i raczej nie stosować wacików kosmetycznych, tylko zastąpić je kosmetycznymi gąbeczkami.

Nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs !, dlatego makijaż jest bardzo łatwy do usunięcia.

Usługi: Usługi

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz z zakresu ujędrniania skóry mają na celu poprawę owalu i konturu twarzy. Dodatkowo polepszają ogólną kondycję skóry i nadają jej młody, odżywiony wygląd. Lifting twarzy polega na napięciu tkanek i podniesieniu ich ku górze, z kolei ujędrnianie – na przywróceniu skórze jędrności i zdolności do samoregeneracji włókien kolagenowych i elastynowych, które są odpowiedzialne za naturalnie napiętą, pozbawioną zmarszczek cerę. Zabiegi ujędrniające i liftingujące dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom, gdy skóra zaczyna uwidaczniać zmiany charakterystyczne dla procesu starzenia.

Polecamy!

Centrum odnowy biologicznej
Usługi: Usługi
Usuwanie tatuażu

Od 149 zł

Zarezerwuj teraz
Usługi: Usługi
bottom of page